Zimné športy

Riiber triumfoval aj na treťom podujatí sezóny v Ruke

Dvadsaťdvaročný Riiber v minulej sezóne vyhral 12 pretekov a od začiatku novej sezóny drví konkurenciu.

Vlhová v 1. kole slalomu druhá za Shiffrinovou

Vlhová odštartovala nedeľnú súťaž v mierne veterných podmienkach s číslom 1.,aktualizované

Johaugová a Kläbo triumfovali v stíhačke

Kläbo v stíhacích pretekoch voľne na 15 km časom 35:29,7 min predstihol krajana Emila Iversena o 1,8 sekundy, tretí skončil najrýchlejší zo sobotňajšej klasiky Iivo Niskanen z Fínska.,aktualizované

Dressen zvíťazil pri návrate v zjazde

Úvod pretekov v mrazivých a slnečných podmienkach patril švajčiarskym farbám, keď sa na pódiových priečkach vynímali Janka, Feuz aj Mauro Caviezel. P

Vlhová skončila v obrovskom slalome šiesta: Som nahnevaná

Dvadsaťtriročná Bassinová dosiahla premiérové prvenstvo v kariére.,aktualizované

Miešanú štafetu vyhralo Taliansko, Slovensko skončilo trináste

V sobotu sa uskutočnili aj preteky miešaných dvojíc, Slováci ich však nedokončili, Teréziu Poliakovú a Michala Šímu predstihli o kolo. ,aktualizované

Vlhová v 1. kole obrovského slalomu druhá za Bassinovou

V americkom stredisku panovali snehovo výborné podmienky, ale situáciu komplikoval vietor. Organizátori museli posunúť štart nižšie a skrátiť trať prvého kola o sedem bránok.,aktualizované

Riiber triumfoval aj na druhom podujatí sezóny v Ruke

Obhajca veľkého glóbusu zvíťazil vo fínskej Ruke suverénnym spôsobom s náskokom 48,8 s pred Nemcom Vinzenzom Geigerom.

Beh na lyžiach: Johaugová triumfovala na 10 km klasicky

Johaugová v pretekoch jasne dominovala, iba na prvom medzičase po 1200 metroch bola druhá za Švédkou Fridou Karlssonovou, na ďalších medzičasoch už viedla a postupne si budovala svoj náskok. ,aktualizované

Severská kombinácia: Po skokanskej časti na čele Riiber

Bežeckú časť na 10 km odštartuje Riiber s jedenásťsekundovým náskokom pred Björnstadom.

Šprint klasicky vyhrali Nóri Fallová a Kläbo, Slováci zaostali

Procházkovú čakajú v sobotu dištančné preteky klasicky na 10 km a v nedeľu stíhačka voľne na 10 km. ,aktualizované

Biatlonový kolotoč odštartuje v Östersunde,Slováci s viacerými zmenami

Okrem zmien v reprezentačných tímoch prišla zásadná aj na funkcionárskom poli, keď vedenie Slovenského zväzu biatlonu (SZB) pred necelými tromi týždňami odvolalo prezidenta Tomáša Fuska.

Riiber na čele v severskej kombinácii po skokanskej časti v Ruke

Obhajca veľkého krištáľového glóbusu získal na mostíku HS-142 za skok dlhý 140,5 metra 155,5 bodu.

Janka najrýchlejší v prvom tréningu na zjazd v Lake Louise

Na ďalších dvoch miestach skončili Rakúšania Matthias Mayer (+0,14) a Vincent Kriechmayr (+0,34).

Dvaja Slováci v ouvertúre SP, Procházková: Motivácia je vždy

Bonusom pre Slovákov v tejto sezóne bude aj dohoda o spolupráci pri servisnom zabezpečení s českým a poľským tímom.

Štartuje nový ročník SP, vo Fínsku bez obhajkyne Östbergovej

Kläbo získal veľký krištáľový glóbus dvakrát za sebou a keďže po peripetiách podpísal s nórskym lyžiarskym zväzom reprezentačnú zmluvu, bude siahať po víťaznom hetriku.