Mayer víťazon alpskej kombinácie vo Wengene

Mayer si v úvodnej časti vytvoril výbornú východiskovú pozíciu, keď po kombinačnom zjazde sa usadil na čele a pred 19. Pinturaultom si vytvoril náskok 1,68 s. ,aktualizované

V Japonsku triumfovala v skokoch na lyžiach Pinkelnigová

Pinkelnigová predviedla skoky dlhé 97,5 a 95,5 metra a triumfovala s výkonom 232,3 bodov.

Po prvej časti kombinácie vo Wengene na čele Mayer

Víťaz kombinácie v Bormiu a jeden z najväčších favoritov Francúz Alexis Pinturault zaostal za Mayerom o 1,68 s.

Biela stopa SNP sa pre nedostatok snehu presúva na marec

Novým termínom je 7. - 8. marec. Náhradný dátum zvolili organizátori s ohľadom na kalendár pretekov série Euroloppet.

Fenomenálny Fourcade triumfoval v šprinte v Ruhpoldingu

Pre tridsaťjedenročného Francúza to bolo tretie víťazstvo za sebou a celkovo štvrté v prebiehajúcej sezóne, šprint vyhral aj pred týždňom v Oberhofe,aktualizované

V druhom tréningu vo Wengene najrýchlejší Matthias Mayer

Na druhom mieste skončil domáci Mauro Caviezel, tretím najrýchlejším zjazdárom bol Nór Aleksander Aamodt Kilde.

P. Fialková v šprinte s čistou streľbou na piatom mieste

Svetový pohár pokračuje v Ruhpoldingu vo štvrtok šprintom mužov na 10 km. V piatok je na programe ženská štafeta, o deň neskôr mužská a v nedeľu oba stíhacie preteky. ,aktualizované

Prekáračky Vlhová-Shiffrinová v zornom poli alpských veľmocí

Každý tréner stavia trať na parametre svojej zverenky a snaží sa veci skomplikovať súperkám.

Pochybnosti u fenomenálnej Shiffrinovej. Začiatok konca jednej éry?

Ohlasy médií na utorňajšie víťazstvo slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej v slalome Svetového pohára v rakúskom Flachau:

Vlhovej flachauský triumf videlo na Dvojke 720.000 divákov

RTVS plánuje divákom v aktuálnej zimnej sezóne priniesť čo najviac štartov Petry Vlhovej vo Svetovom pohári.

Vlhovej fandili rýchlostní kanoisti, prišli z neďalekého sústredenia

Podľa oficiálneho údaju organizátorov zavítalo v utorok do Flachau 14.800 divákov.

Velez-Zuzulová si poplakala, Vlhovej verila aj po zlom štarte sezóny

Tridsaťpäťročná Velez-Zuzulová oficiálne ukončila kariéru v marci 2018 v nemeckom Ofterschwangu, kde sa slalom SP uskutoční aj v tejto sezóne.

Úspešná obhajoba. Famózna Vlhová víťazkou nočného slalomu vo Flachau

Najväčšia konkurentka Američanka Mikaela Shiffrinová skončila až na treťom mieste, druhú Švédku Annu Swennovú-Larssonovú zdolala o desať stotín sekundy.,aktualizované

Vlhová spravila zo Slovenska rekordéra nočného slalomu vo Flachau

Petra Vlhová dosiahla v utorok dvanásty úspech vo SP, no vo viacerých ohľadoch bol unikátny.

Biatlonistka Kapustová 6. v stíhačke, lyžiarka Jančová 15. v slalome

Medzi biatlonistami sa najviac darilo Matejovi Gregorovi, ktorý bol v šprinte na 7,5 kilometra na 46. mieste.

Baldaufa odsúdili na podmienečný trest za doping

Baldaufa obviňujú sponzori, ktorí tvrdia, že poškodil ich meno. ,aktualizované

Vlhová vo Flachau opäť s dvojkou, už si stihla vyskúšať aj svah

Američanka triumfovala devätnásťkrát, jej slovenská súperka päťkrát.,aktualizované

Žampa skončil v obrovskom slalome na 26. mieste

Černek obsadil na trati dlhej 1600 m s prevýšením 61 metrov 5. miesto s odstupom 32,30 sekundy na prvého Oriola Olma Rouppperta z Andorry.