Masters: Polášek s Dodigom vyhrali záverečný duel v skupine

Polášek s Dodigom už po dvoch predchádzajúcich prehrách nemali šancu na postup zo skupiny Jonasa Björkmana a v tabuľke obsadili poslednú štvrtú priečku.,aktualizované

EURO 2020: Turci aj Francúzi postúpili, Island stratil šancu

Turkom stačilo k definitíve postupu remizovať a tomu podriadili aj taktiku zápasu. Ani zaplnený štadión v Istanbule ich nevyprovokoval k väčšej ofenzíve.

Slovenskí sokolíci porazili Bielorusov v prípravnom zápase

Pre zverencov Adriana Guľu to bola generálka na štvrté vystúpenie v kvalifikácii ME 2021, v pondelok o 18.00 h privítajú v Nitre vrstovníkov z Gruzínska.

Masters: Zverev odmieta, že počas zápasu nelegálne použil telefón

Televízne zábery zachytili, ako Zverev na lavičke niečo hľadá v taške. Používanie telefónov majú hráči zakázané.

ViOn Zlaté Moravce Vráble postúpil do štvrťfinále Slovenského pohára

V osemfinále Slovnaft Cupu zvíťazili na pôde FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:0.

Fanúšikovia Frankfurtu definitívne neuvidia zápas na Arsenale

Priaznivci Eintrachtu pykajú za správanie počas zápasu Európskej ligy na ihrisku Vitorie Guimaraes, keď vytrhli niekoľko sedadiel v sektore hostí a hodili ich smerom k domácim fanúšikom.

Slovenská 15-ka remizovala v príprave s Walesom 2:2

V úvodnom stretnutí podľahli Walesanom 0:1.

Berrettini sa s turnajom majstrov rozlúčil triumfom

Talian si pripísal svoj vôbec prvý triumf na koncoročnom turnaji ATP, keď ukázal väčšiu vôľu i nasadenie. ,aktualizované

Crosby bude chýbať Pittsburghu šesť týždňov

Tridsaťdvaročný Crosby je štatistickým lídrom Pittsburghu aj v tejto sezóne, v 17 zápasoch zaznamenal 5 gólov a 12 asistencií.

Trojnásobný šampión Lorenzo vo Valencii ukončí kariéru

Tridsaťdvaročný Španiel triumfoval na Honde v rokoch 2010, 2012 a 2015. Okrem toho získal aj dva tituly v kubatúre do 250cc.

Hokejové 21. kolo Tipsport ligy sa bude niesť v smútočnom duchu

Rada zároveň nariadila klubom zrušiť sprievodné či prestávkové zábavné programy, súťaže a aktivity, hlasné púšťanie hudby, a tiež dáva na zváženie obmedziť reklamné prestávky.

Henry bude trénovať Montreal v MLS

Prvá trénerská skúsenosť sa pre 42-ročného Henryho neskončila úspechom, keď v januári ho odvolali z postu kouča AS Monaco.

Kubot s Melom postúpili do semifinále štvorhry

Už pred záverečným kolom bolo v tejto skupine jasné, že slovenský reprezentant Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom stratili šancu na postup medzi najlepšie kvarteto.

Országh mieri na trénerskú stáž do Nashvillu

Slovenský tréner strávi v USA takmer 14 dní, zažije tréningy a prípravu na stretnutia s mužstvom, ako aj samotné zápasy zámorskej profiligy.

Plavcovi Sunovi hrozí osemročný dištanc, postaví sa pred súd

Pôvodným dejiskom pojednávania malo byť samotné sídlo CAS v meste Lausanne, no z hľadiska veľkého mediálneho záujmu sa udalosť presunula do Montreaux.

Tipsportligisti si uctia obete tragickej nehody

Piatkové zápasy 21. kola TL sa uskutočnia podľa plánu, pred ich začiatkom si po štátnej hymne SR hráči, tréneri i fanúšikovia na štadiónoch uctia pamiatku obetí minútou ticha.

Ofenzívu HC Košice posilnil český útočník

Tridsaťjedenročný krídelník prišiel do Košíc z českého extraligového tímu HC Oceláři Třinec, z ktorého naposledy hosťoval vo Frýdku-Místku.

Čiliak vychytal výhru proti bývalým spoluhráčom

Slovenský gólman prišiel z Brna do Zlína na hosťovanie začiatkom októbra, v klube bude pôsobiť do konca kalendárneho roka.

Diega Costu pre problémy s chrbticou čaká dlhšia pauza

Španielsky reprezentant sa sťažoval na bolesti chrbta už v minulotýždňovom zápase D-skupiny Ligy majstrov na pôde Bayeru Leverkusen, kde Atletico prehralo 1:2.