NHL

Országh mieri na trénerskú stáž do Nashvillu

Slovenský tréner strávi v USA takmer 14 dní, zažije tréningy a prípravu na stretnutia s mužstvom, ako aj samotné zápasy zámorskej profiligy.

NHL: Washington s Pánikom natiahol bodovú šnúru

Uspel aj Dallas s obrancom Andrejom Sekerom, Stars triumfovali v Calgary 3:1 aj vďaka dvom gólom Joea Pavelského. ,aktualizované

Sobotka bude Buffalu chýbať štyri až šesť týždňov

Vedenie Buffala preto povolalo do prvého tímu z farmy v AHL Curtisa Lazara.

NHL: Tatar a Chára skórovali, Boston premárnil štvorgólový náskok

Tatar v dueli s Blue Jackets skóroval 41 sekúnd pred koncom tretej tretiny a zachránil pre svoj tím predĺženie.,aktualizované

NHL: Foligno dostal za úder lakťom do tváre Bellemarea dištanc

Tridsaťdvaročný hokejista navyše počas trvania trestu príde o svoj plat, suma 88.700 dolárov poputuje do hráčskeho rezervného fondu.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu

Slovenský reprezentant absentoval od 16. októbra, keď sa v dueli s Torontom nešťastne zrazil so spoluhráčom Jonasom Siegenthalerom a zranil si rameno.,aktualizované

NHL: Arizona predĺžila kontrakt s generálnym manažérom Chaykom

Post zastáva od roku 2017, keď sa vo veku 26 rokov stal najmladším generálnym manažérom v histórii hlavných severoamerických športových líg.

NHL: Hráčmi týždňa sú Nilsson, Matthews a Makar

Za prvú hviezdu týždňa vyhlásili dvadsaťdeväťročného Švéda, ktorý v sledovanom období čelil až 101 strelám, 96 z nich chytil a svoj tím priviedol k trom víťazstvám.

Florida zvíťazila na ľade New Yorku Rangers po divokej prestrelke 6:5 takisto po samostatných nájazdoch. ,aktualizované

NHL: Sekera späť v zostave Dallasu, no Stars prehrali vo Winnipegu

Slovenský obranca nastúpil na svoj prvý zápas od 26. októbra, zranenie utrpel v dueli s Pittsburghom po náraze na mantinel.

Montreal zdolal Los Angeles, Tatar zaznamenal 300. bod v kariére

Washington zdolal doma Vegas Golden Knights 5:2 a zaznamenal šieste víťazstvo za sebou. ,aktualizované

Tampa v zostave s Černákom zvíťazila v Štokholme nad Buffalom

Duel sa hral v štokholmskej aréne Globen.

Cehlárik prvýkrát v sezóne bodoval, Boston prehral v Detroite

Hokejisti Tampy Bay triumfovali v dueli v štokholmskej Ericsson Globe aréne nad Buffalom Sabres 3:2.,aktualizované

Černákova Tampa vyhrala v Štokholme nad Buffalom

Buffalo natiahlo sériu prehier už na štyri stretnutia.

NHL odštartuje budúci rok v Prahe súbojom Bostonu a Nashvillu

Budúci rok odštartuje NHL súbojom v Prahe, v ktorom sa stretnú hráči Bostonu a Nashvillu.

Marinčina a Jurča si z waiver listiny nikto nevybral, putujú na farmu

Dvadsaťsedemročného obrancu Marinčina umiestnilo na waiver listinu Toronto Maple Leafs, za ktoré odohral v prebiehajúcej sezóne sedem duelov bez kanadského bodu.

NHL: Philadelphia zdolala Montreal po predĺžení, Tatar nebodoval

Slovenský hokejista si pripísal mínusový bod a štyri trestné minúty.,aktualizované

NHL: Marinčin a Jurčo sa ocitli na listine nechránených hráčov

Ostatné kluby majú možnosť po nich siahnuť do 24 hodín, inak poputujú na farmy svojich súčasných zamestnávateľov v AHL.

NHL: Cehlárik ako na hojdačke, za Boston by mal hrať proti Detroitu

Boston slovenského hokejistu povolal do prvého tímu v sobotu, v pondelok ho poslal späť na farmu a vo štvrtok ho nasadil opäť do svojho A-tímu.