Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Tipsport Liga

So šancou na Pašeka sú až tri tímy, boj o šestku sa dramatizuje

Šancu na zisk Pohára Dušana Pašeka pre víťaza ZČ má aj tretia Spišská Nová Ves, ktorá nazbierala 84 bodov rovnako ako Michalovčania.

Košice prehĺbili domácu mizériu, Bakoš udržal nádej SNV na Pašeka

Košičania prehrali uplynulé štyri domáce zápasy, hoci do stretnutia proti Spišiakom vstúpili lepšie.

Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili nad HK Nitra 6:5

Hostia začali duel výborne a už v 14. minúte viedli po dvoch góloch Robbyho Jacksona a jednom presnom zásahu Alexa Cottona o tri góly.

Poprad prehral so Slovanom, stále má na čele 5 bodov k dobru

Hostia sa ujali vedenia v 7. minúte, keď sa Preisinger dostal počas presilovej hry sám pred brankára a prekonal Vaya.,aktualizované

Hokejisti Banskej Bystrice zdolali Zvolen 4:3

Hostia sa ujali vedenia už v 33. sekunde po strele Zuzina od modrej, keď Krošeljovi clonili Luža s Marcinekom. ,aktualizované

Ligová rada Tipos Extraligy skontumovala duel Trenčína s Michalovcami

Piatkový duel zrušili len niekoľko minút pred jeho začiatkom, keďže v dôsledku technickej poruchy na systéme chladenia prišlo k úniku čpavku.

Madleňák odišiel z Ružomberka na hosťovanie do Českých Budějovíc

Jesennú časť ročníka strávil Madleňák na hosťovaní v Baníku Ostrava, pripísal si päť štartov.

Zvolen v každom zápase bojuje o výhru, Stavjaňa spokojný aj s bodom

Zvolenčania bodovali vo štvrtom zápase v rade a z uplynulých deviatich duelov brali minimálne bod až osemkrát.

Košiciam sa doma nedarí, Michalovce dobyli Steel arénu aj tretíkrát

Puliš strelil v zápase svoj druhý a tretí gól v sezóne, po 25 dueloch má bilanciu tri góly a 16 asistencií

Východniarske derby v Košiciach ovládli Michalovce, rozhodol Puliš

Košičania nedokázali doma zvíťaziť nad Michalovcami ani v treťom vzájomnom zápase sezóny.

TIPOS EXTRALIGA: Poprad z N. Zámkov víťazne, prehra Banskej Bystrice

"Kamzíci" predĺžili víťaznú sériu na 11 stretnutí a upevnili si post lídra. Novozámčanom patrí s 52 bodmi predposledné 11. miesto.,aktualizované

Slovan otočil zápas proti Trenčínu, Oremus: Pomohol nám prvý gól

Trenčania zostali na 9. priečke.

TIPOS EXTRALIGA: HC Slovan Bratislava zdolal HK Duklu Trenčín 5:2

Hostia otvorili skóre v 5. minúte počas oslabenia, keď Denis Hudec na dvakrát prekonal Godlu. Trenčania dokázali v prvej tretine využiť aj presilovú hru a Immo upravil na 2:0.

Slovan sa predbežne dohodol na spolupráci s brankárom Halákom

Samotný hráč sa v súčasnosti nachádza v Bostone a do Bratislavy by mohol pricestovať najskôr na prelome februára a marca.,aktualizované

TIPOS EXTRALIGA: Slovan zdolal o gól Spišskú Novú Ves

Pre hostí to bola siedma prehra za sebou, zverenci Vlastimila Wojnara klesli v tabuľke z druhej priečky na tretiu.,aktualizované

Michalovce zdolali HK Nitra 4:2 v 43. kole Tipos extraligy

Rozhodujúci okamih prišiel v 54. minúte, keď Daugavinšovu strelu tečoval Newton

Košice angažovali obrancu Lalondeho, v úvode sezóny hral za Slovan

Lalonde odohral za Slovan v tejto sezóne štrnásť zápasov a získal v nich desať asistencií. V predošlých piatich ročníkoch vystriedal päť klubov.

Liptáci trikrát viedli, no odišli s bodom, Faith: Každý sa počíta

Nitrania zdolali Liptákov prvýkrát v sezóne a upravili nepriaznivú bilanciu vzájomných stretnutí na 1:3.

Poprad potvrdil pozíciu lídra, Košičanov trápi slabá koncovka

Hokej-TEL: Poprad potvrdil pozíciu lídra, Košičanov trápi slabá koncovka

Poprad zvýšil náskok na čele, Michalovce sa priblížili Spišskej

Rozbehnutý Poprad zdolal úradujúcich majstrov už tretíkrát v sezóne.

Hokejisti HC 05 Banská Bystrica zvíťazili nad Humenným 5:4

Humenčania začali od úvodu aktívnejšie ako ich súper.

Hokejisti HK Nitra zvíťazili nad MHk 32 Liptovský Mikuláš 5:4

Úvod stretnutia patril domácim, ktorí vyslali na bránku súpera až 17 striel, no hostí podržal brankár Krasikov.

Hokejisti Trenčína zvíťazili nad Novými Zámkami 4:2

Skóre otvoril v 9. minúte Ahl, ktorý prekonal Kantora.

Hokejisti HK Poprad zvíťazili na ľade HC Košice 3:2

Košičania vstúpili do zápasu s cieľom ukončiť 130-minútové čakanie na gól.

Zvolenčanom vyšiel plán ukázať sa pred bývalými trénermi

Duel bol špecifický najmä pre trénerskú dvojicu Slovana Petra Oremusa a Andreja Kmeča.

Hokejisti Michaloviec zvíťazili na ľade Spišskej Novej Vsi 4:2

Wilkins otvoril skóre už po 38 sekundách, keď sa presadil aj v druhom zápase za Michalovce.

Hokejisti Zvolena zdolali Slovan Bratislava 3:1

Zvolen začal aktívne a bol za to odmenený gólom Mareka Hecla, ktorý sa uvoľnil za bránkou, kľučkami sa dostal pred ňu a bekhendom pokoril Godlu.

Poprad sa dostal na čelo tabuľky, Šimko: Odzrkadlila sa naša práca

Popradčania vystriedali na pozícii lídra najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Spišskú Novú Ves, ktorej patrilo prvé miesto od 3. decembra.

Slovan dominoval proti Humennému, Štrba: Som smutný a sklamaný

Humenčania vyslali na bránku domácich iba osem pokusov za 40 minút.

Poprad je nový líder, kríza Spišiakov pokračuje

Rozbehnutý Poprad zdolal Duklu už tretíkrát v sezóne.

Tréner Michal Gašparík vysvetlil, že v prípravných dueloch skúšal hráčov v rôznych úlohách a systémoch a nešlo mu o kryštalizovanie zostavy, nakoľko mužstvo už je dlhšie pokope a hráčov pozná.

Štefík si za chybne uznaný gól Novým Zámkom nezapíska 3 týždne

Druhý hlavný rozhodca Marek Žák má pozastavenú nomináciu na jeden extraligový zápas, rovnako ako čiarový rozhodca Adam Jurčiak.

Rabčan zamieril z Popradu do Banskej Bystrice, opačným smerom Belányi

Rabčan podpísal s Banskobystričanmi dvojročnú zmluvu s možnosťou opcie.

Kudelka skončil na striedačke Michaloviec, nahradí ho Valtonen

Tímu patrí aktuálne v tabuľke priebežné 4. miesto s desaťbodovou stratou na prvú Spišskú Novú Ves. Dukla v nedeľu vyhrala v 40. kole na ľade Slovana Bratislava 2:1.,aktualizované

Liptáci sa prepadávajú v tabuľke, Hraško: Musíme hrať ako o život

Liptáci v uplynulých siedmich dueloch vyhrali iba raz. Aj preto sa prepadli v tabuľke na desiate miesto a od predposlednej priečky ich delia iba dva body.

Zvolen zažil nevídané oslabenie, hrdinom nájazdov bol Bondra

Zvolenčania štvrtýkrát v rade bodovali a doma v tejto sezóne zakaždým Liptákov zdolali.

Poprad stráca na Spišiakov už iba bod, Bjalončík: Tím má svoju tvár

Dôležitou postavou popradského úspechu bol aj brankár Adam Vay, ktorý si pripísal 39 úspešných zákrokov.

Košice zdolali Humenné, Štrba: Domáci si zatrénovali v suchom tričku

Domáci prestrieľali nováčika extraligy 32:18. Nielen výrazný rozdiel v počte striel či konečný výsledok, ale predovšetkým výkon nahneval trénera humenských hokejistov.

TIPOS EXTRALIGA: Dukla Trenčín zdolala HC ‘05 Banská Bystrica 3:0

Trenčín zostal na 9. mieste tabuľky, Banská Bystrica je šiesta.

TIPOS EXTRALIGA: Slovan podľahol Michalovciam, prehra Spišiakov

Zverenci Petra Oremusa nestačili na tohto súpera ani po štvrtý raz v sezóne, o triumfe hostí rozhodol v 54. minúte Filip Vašaš.,aktualizované