NHL: Halák pomohol Bostonu 30 zákrokmi, Pastrňák štyrmi gólmi

Boston sa vďaka triumfu dostal na priebežnú vedúcu pozíciu v tabuľke Východnej konferencie.,aktualizované

EURO 2020: Ukrajina postúpila, Ronaldo strelil 700. gól v kariére

V A-skupine potvrdili úlohu favorita Angličania. V Bulharsku zvíťazili 6:0, pričom štyri góly dali už v prvom polčase.

Kliment už nebude pôsobiť ako generálny sekretár SFZ, mieri do UEFA

Jozef Kliment pracoval na SFZ na zahraničnom oddelení v rokoch 2001 až 2007, odtiaľ si ho vytiahla UEFA na štyri roky do centrály vo švajčiarskom Nyone.

Tottenham priviedol naspäť brankára Vorma

Vorm chytal v Tottenhame od roku 2014, pripísal si 47 štartov vo všetkých súťažiach.

Vladivostok zdolal Nursultan, Bakoš asistoval

Na jediný gól duelu prihral v 24. sekunde predĺženia Švédovi Markusovi Ljunghovi slovenský útočník Martin Bakoš. ,aktualizované

Hviezdami týždňa NHL McDavid, Laine a Crosby

Laine v drese Winnipegu vedie kanadské bodovanie NHL s bilanciou 2 góly a 6 asistencií.

Merckxa prepustili z jednotky intenzívnej starostlivosti

Podľa periodika Het Nieuwsblad bol Merckx na výlete s priateľmi, po páde ho previezli do nemocnice v Dendermonde, ktorá sa odmietla vyjadriť k novej informácii.

Novým trénerom Toulouse bude Kombouare

Toulouse je v tabuľke na 18. mieste, keď nedokázalo zvíťaziť v piatich zápasoch za sebou.

Interu Miláno sa zranili D'Ambrosio aj Sanchez

D'Ambrosio utrpel pri sobotnom víťazstve Talianska nad Gréckom 2:0 v kvalifikácii ME 2020 zlomeninu prsta na pravej nohe.,aktualizované

Na MS zmiešaných družstiev v curlingu Slováci podľahli Kanade

Slováci majú po troch dueloch na konte jedno víťazstvo a dve prehry.

Majster sveta v hode oštepom Pitkämäki ukončil kariéru

Pitkämäki je jeden z najúspešnejších fínskych športovcov.

Brazília a Argentína odohrajú v novembri prípravný duel v Rijáde

Brazília nastúpi v príprave o štyri dni neskôr v Abú Zabí proti Kórejskej republike.

Neymar bude mimo hry štyri týždne

Neymar pre zranenie členka vynechal aj tohtoročné juhoamerické majstrovstvá Copa America.

Gascoigne čelí obvineniu z obťažovania

Päťdesiatdvaročný niekdajší hráč Tottenhamu či Glasgowa Rangers obvinenie odmieta. Poškodená žena uviedla, že hráča pred incidentom vo vlaku nespoznala a že sa javil byť opitý.

Novým trénerom Lyonu sa stal Rudi Garcia

Päťdesiatpäťročný Francúz nahradil na lavičke Brazílčana Sylvinha.

Tedesco bude trénovať Spartak Moskva

Tridsaťštyriročný kouč, ktorý má talianske i nemecké občianstvo, pôsobil od júla 2017 do marca 2019 na lavičke bundesligového FC Schalke 04. V Spartaku vystriedal Olega Kononova.

Slovenská výprava aj s Hrašnovou odcestovala na Armádne svetové hry

Celkovo sa predstaví v súťažiach jedenásť športovcov, z toho štyria atléti, piati parašutisti, jeden zápasník a plavec. ,aktualizované

Gombos si nezahrá hlavnú súťaž dvojhry na turnaji ATP v Antverpách

V pondelňajšom stretnutí finálového kola kvalifikácie prehral s Nemcom Yannickom Madenom za 117 minút 1:6, 6:3, 4:6.

Kužmová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Luxemburgu

V pondelňajšom stretnutí 1. kola vyradila Američanku Katie Volynetsovú za 155 minút 6:7 (4), 7:6 (1), 6:1.