KHL

KHL: Bakoš strelil víťazný gól Admiralu v zápase s Čeľabinskom

Dvadsaťdeväťročný útočník strelil v 32. minúte za stavu 1:0 druhý gól domácich, ktorý bol v konečnom dôsledku víťazný.

Červená hviezda Kchun-lun prehrala s kazašským NurSultan

Víťazný gól zaznamenal v 48. minúte Nikita Michajlis.,aktualizované

Spartak Moskva prehral s Dinamom Minsk

Čínsky zástupca Červená hviezda Kchun-lun zdolal v Šanghaji Barys Nursultan 1:0, jediný gól duelu strelil v 29. minúte kanadský útočník Ethan Werek.

Ufa zdolala Novosibirsk

Svoje prvé víťazstvo v aktuálnej sezóne dnes zaknihovali hokejisti Traktoru Čeľabinsk, ktorí uspeli na ľade Amuru Chabarovsk 2:1 po predĺžení.    ,aktualizované

Magnitogorsk vymenil trénera už po treťom zápase

Magnitogorsk má po troch odohraných zápasoch bilanciu jedno víťazstvo a dve prehry.

Bakošov Vladivostok utrpel prehru

V druhom stretnutí zvíťazil kazašský zástupca Barys Nursultan na domácom ľade nad Amurom Chabarovsk 3:2.,aktualizované

KHL: Bakoš prispel asistenciou k triumfu Admiralu Vladivostok

Bakoš sa v polovici stretnutia podieľal na úvodnom góle hostí v súboji kazašským Barysom Nursultan z hokejky švédskeho útočníka Markusa Ljungha.,aktualizované

Čerepovec s Liškom prehral v Jekaterinburgu

V pondelkovom šlágri Metallurg Magnitogorsk nestačil doma na SKA Petrohrad, ktorému podľahol 1:3. ,aktualizované

KHL: Čajkovský bude napokon opäť pôsobiť v Diname Moskva

Čajkovský pôsobil v rokoch 2016-2018 v Jekaterinburgu, pred sezónou 2018/2019 skúsil šťastie v zámorí.

Ovečkin vyjadril podporu KHL: Súťaž sa vyvíja správnym smerom

Hviezdny ruský hokejista vhodil pred 4000 divákmi čestné buly pred zápasom medzi Avangardom Omsk, ktorý nedávno otvoril novú akadémiu, a jeho materským klubom Dinamom Moskva.

KHL: Najproduktívnejší obranca v histórii ligy Dallman ukončil kariéru

Tridsaťosemročný obranca odohral v nadnárodnej súťaži 620 zápasov, zaznamenal 142 gólov a 289 asistencií. Sedemkrát bol členom All Star zápasu.

KHL: Liška sa dohodol na pôsobení v Čerepovci

Devätnásťročný rodák z Bratislavy si kontrakt v profilige zabezpečil po úspešnej uplynulej sezóne, v ktorej v drese Slovana odohral 52 zápasov a nazbieral 10 bodov (4+6).

Brankár A. Niemi zamieril z NHL do Jokeritu Helsinki

V roku 2010 získal s Blackhawks Stanleyho pohár.

KHL: Dacjuk sa do NHL nevráti, bude pokračovať v Jekaterinburgu

S klubom zo svojho rodného mesta podpísal ročnú zmluvu.

Slovan končí v KHL, nenašiel investora

Slovan sa tak vráti do najvyššej domácej súťaže, v ktorej v sezóne 2011/2012 pred odchodom do KHL získal svoj v poradí ôsmy titul.,aktualizované

KHL: Čajkovský bude hrať v nasledujúcej sezóne za Jekaterinburg

V pondelok o tom informovala oficiálna stránka klubu Dinamo Moskva, v ktorom dvadsaťsedemročný bek dohral uplynulú sezónu.

Účasť Slovana v KHL je opäť ohrozená, investor nechce pokryť dlhy

Viceprezident klubu Juraj Široký mladší pritom viackrát predstaviteľov KHL ubezpečil, že belasí budú mať nového investora, zatiaľ ho však nepredstavil.

Obranca Marshall si zahrá KHL, posilnil Dinamo Riga

Ben Marshall prišiel do tipsportligovej Banskej Bystrice pred sezónou 2018/2019 z nižších zámorských súťaží.

KHL: Sekáč mieri z Kazane do CSKA Moskva

Sekáč hral doposiaľ tri sezóny za AK Bars Kazaň, kam prišiel zo zámorskej NHL. V nej obliekal dresy Montrealu, Chicaga, Anaheimu a Arizony.