Hokej

TIPSPORT LIGA: Slovanu vyšiel návrat do súťaže, triumfoval v Košiciach

Slovan pôsobil naposledy v najvyššej slovenskej lige v sezóne 2011/12, keď získali titul po finálovej výhre 4:3 na zápasy práve nad Košicami.,aktualizované

Krivošík zaznamenal jednu asistenciu, ale prehre s Oulu už nezabránil

Obhajca trofeje totiž prehral doma s Kärpätom Oulu, ktorého dres obliekajú Michal Krištof a Patrik Rybár, tesne 2:3.

Nové logo MS žien do 18 rokov 2020 bude zdobiť aj čičmanský vzor

Ústredným motívom je postava hokejistky na pozadí štátnej vlajky Slovenskej republiky. ,aktualizované

SZĽH otvoril v Liptovskom Hrádku prvé Športové komunitné centrum v SR

Centrum poskytne pre deti ľadovú plochu s rozmerom 20x40 metrov, pričom v budúcnosti k nemu pribudnú aj ďalšie športoviská.

NHL: V predsezónnych kempoch sa predstaví 20 Slovákov

Slovenský hokej bude mať zastúpenie v kempoch 13 klubov.

Hokejová Nitra získala zvučnú posilu do útoku

Pre skúseného útočníka pôjde o piate pôsobisko v rámci najvyššej slovenskej súťaže.

NHL: Fiala podpísal s Minnesotou dvojročný kontrakt

Švajčiarsky krídelník bol od 1. júla obmedzený voľný hráč.

NHL: Boston predĺžil kontrakt s koučom Cassidym

Cassidy má v úlohe kouča Bruins za sebou 191 zápasov v NHL, 117 z nich bolo víťazných.

TIPSPORT LIGA: V Košiciach reštartujú rivalitu so Slovanom

V dejisku prvého zápasu sezóny 2019/2020 hovoria o hokejovom sviatku, ktorý popri vypredanej Steel aréne umocní návrat odvekého rivala do najvyššej súťaže.

NHL: Ružička strelil víťazný gól Calgary v prípravnom zápase nováčikov

V drese Calgary sa predstavili aj ďalší dvaja slovenskí útočníci Martin Pospíšil a Miloš Roman, tí ale nebodovali.

TL: Mladík Stacha podpísal trojročnú zmluvu s HK Dukla Trenčín

Pre 17-ročného odchovanca Dukly ide o prvý profesionálny kontrakt.

TIPSPORT LIGA: Fafrák zamieril do Banskej Bystrice

Miloš Fafrák odštartoval minulú sezónu v projekte HK Orange 20, kde sa mu bodovo darilo.

KHL: Bakoš strelil víťazný gól Admiralu v zápase s Čeľabinskom

Dvadsaťdeväťročný útočník strelil v 32. minúte za stavu 1:0 druhý gól domácich, ktorý bol v konečnom dôsledku víťazný.

S novým názvom Slovenská hokejová liga (SHL) a novým logom prišla aj nová koncepcia a nový generálny partner.

MAC Budapešť získal amerického útočníka Stretcha

Tridsaťročný center prichádza do maďarského klubu z tímu HC Orli Znojmo, kde v minulej sezóne EBEL nazbieral 51 bodov (16+35) v 51 zápasoch.

NHL: Zacha sa stále nedohodol s New Jersey, má namierené do Omsku

Zatiaľ nie je známe, či v pripravovanom kontrakte s Avangardom bude mať klauzulu o možnom návrate do NHL v priebehu jesene.

Ovečkin mal na tréningu problémy po páde z bicykla: Je to v poriadku

Rodený Moskovčan strelil v minulej sezóne 51 gólov.

Werenski sa dohodol s Columbusom na novej trojročnej zmluve

Dvadsaťdvaročný obranca bol v pozícii obmedzeného voľného hráča.

NHL: Durný dostal šancu v bránke Anaheimu na nováčikovskom turnaji

V zápase proti San Jose predviedol 24 úspešných zákrokov, Ducks však prehrali so Sharks 4:5 po predĺžení.

Hudáčkov Liberec prehral v zápase Ligy majstrov

V drese domácich sa gólom a asistenciou prezentoval slovenský útočník Libor Hudáček.