Futbal

LIGA MAJSTROV: Ancelotti po triumfe nad Liverpoolom nelieta v oblakoch

Liverpool sa stal prvým úradujúcim európskym šampiónom od roku 1994, ktorý prehral v prvom zápase po zisku titulu, vtedy to zažili hráči AC Miláno.

Polícia už zadržala aj Slováka, ktorý napadol hráča Spartaka Trnava

Na základe dôkazov polícia obvinila 25-ročného Milana P. z Púchova pre prečin výtržníctva. Polícajti ho zadržali v utorok (17. 9.) vo večerných hodinách v Púchove.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Haaland pokazil Hrošovskému európsky debut za Genk

Genk prehral hladko 2:6, pričom "vybavené" bolo už po polčase, v ktorom inkasoval belgický majster päťkrát.

LIGA MAJSTROV: Slavia získala na San Sire bod, Škriniar:Najťažší súper

V utorok na štadióne Interu Miláno odohrali "zošívaní" s favoritom vyrovnanú partiu, od 63. minúty viedli 1:0 a o plný bodový zápis prišli až v nadstavenom čase.

LIGA MAJSTROV: Šláger PSG - Real bez opôr, Atletico privíta Juventus

Neymar nebude môcť štartovať pre trojzápasový trest za urážky na adresu videorozhodcov po prehre v odvetnom osemfinálovom zápase proti Manchestru United. Zotaviť sa nestihli ani Mbappe a Cavani.

LIGA MAJSTROV: Slavia remizovala s Interom, obhajca prehral v Neapole

Bez gólov sa skončil duel v F-skupine medzi Borussiou Dortmund a FC Barcelona.,aktualizované

Dúbravka rokuje s Newcastlom o novej zmluve: Som tu šťastný

Cítim sa tu ako doma. Bolo by pre mňa veľkou cťou môcť tu zostať, citoval slová Dúbravku internetový portál neunzigplus.de.

Cagliari nepotrestajú za údajný rasizmus fanúšikov

Video v ktorom bolo počuť zvuky napodobňujúce opice sa šírilo sociálnymi sieťami.

LM: Polícia v Amsterdame zatkla viac ako 100 fanúšikov Lille

Zapaľovali pyrotechniku, dopustili sa narušenia verejného poriadku a násilností.

LM: Tréner Bayernu má proti Belehradu k dispozícii skoro celý káder

Kandidátmi do ofenzívy stredajšieho duelu sú podľa všeobecných očakávaní Philippe Coutinho a Ivan Perisič.

UŽ HO MAJÚ: Zadržali muža, ktorý na zápase Slovana vnikol na ihrisko

Polícia ho obvinila z výtržníctva, za ktoré mu hrozí trojročný pobyt za mrežami.,aktualizované

LM: Neymar uspel s odvolaním, CAS mu znížil trest na dva zápasy

Neymar pôvodne dostal od Európskej futbalovej únie (UEFA) trojzápasový dištanc za to, že po vypadnutí PSG v osemfinále LM s Manchestrom United na sociálnej sieti slovne zaútočil na videorozhodcov.

Bývalý šéf futbalovej konfederácie pomôže pri turnajoch v Afrike

Hayatou sa stiahol z futbalového diania v roku 2017, keď po 29-tich rokoch skončil vo funkcii prezidenta Africkej futbalovej konfederácie (CAF).

SLOVENSKÝ POHÁR vo futbale: Takto vyzerá žreb 4. kola

Rozhodol o tom utorkový žreb na pôde Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

UŽ SÚ Z CHLÁDKU VON: Mamajeva a Kokorina prepustili z väzenia

Obaja ruksí futbalisti dostali trest odňatia slobody na štyri mesiace za to, že v októbri minulého roka napadli vysokopostavených štátnych úradníkov v jednej z moskovských kaviarní.

Klopp poprel tvrdenie, že plánuje opustiť Liverpool pre zlé počasie

Nemecký tréner má zmluvu s Liverpoolom do roku 2022.

Douglas Costa bude chýbať Juventusu minimálne 15 dní

Dvadsaťdeväťročný Brazílčan musel striedať už v 8. minúte sobotňajšieho bezgólového duelu s Fiorentinou.

LIGA MAJSTROV: Chelsea proti Valencii bez zraneného Rüdigera

Nemecký reprezentačný obranca si vo víkendovom súboji Premier League na pôde Wolverhamptonu Wanderers (5:2) obnovil zranenie slabín.

LIGA MAJSTROV: Liverpool opäť v Neapole, v akcii aj trio Slovákov

Víťaz tohto ročníka Ligy majstrov si vybojuje právo štartu na MS klubov FIFA, ktoré sa v decembri 2020 uskutočnia v Katare.