Futbal

Carrasco sa cíti v Číne osamelý, možno opustí Ta-lien

Pripustilo to vedenie klubu z najvyššej čínskej súťaže, ktoré je ochotné uvoľniť 25-ročného krídelníka, pokiaľ sa nebude cítiť vo svojom pôsobisku šťastný.

Futbalový Ružomberok ukončil spoluprácu s Ismarom Tandirom

Dvadsaťtriročný ofenzívny futbalista odohral v ružomberskom drese devätnásť ligových duelov a dva zápasy v Slovnaft Cupe, pričom vo Fortuna lige deväťkrát skóroval.

LIGA MAJSTROV: Messi je s 10 gólmi najlepší kanonier po štvrťfinále

Argentínčan sa dostal na čelo dvoma zásahmi v odvete štvrťfinále proti anglickému Manchestru United. Na druhej priečke figuruje osemgólový Robert Lewandowski z Bayernu Mníchov.

LIGA MAJSTROV: Klopp sa nevie dočkať Barcelony, ale myslí na Cardiff

Tréner Liverpoolu to povedal po stredajšom triumfe jeho mužstva v Porte 4:1 vo štvrťfinálovej odvete, ktorým jeho hráči nadviazali na výhru 2:0 z Anfieldu.

LIGA MAJSTROV: Guardiolovo štvrťfinálové prekliatie trvá

Hoci na Etihad Stadium domáci zvíťazili na Tottenhamom 4:3, práve Hotspur po výhre 1:0 vďaka gólu z pôdy súpera prenikli prvýkrát medzi elitné kvarteto LM.

Salah vyzval na zmenu zaobchádzania so ženami na Blízkom východe

Svoje posolstvo uviedol v rozhovore pre stredajšie vydanie magazínu Time.

LIGA MAJSTROV: Liverpool a Tottenham postúpili do semifinále

V semifinále sa stretnú Liverpool s Barcelonou a Tottenham s Ajaxom Amsterdam. ,aktualizované

Paríž Saint-Germain opäť prehral, na oslavy titulu si musí ešte počkať

PSG vedie tabuľku s náskokom 17 bodov pred druhým Lille, pričom do konca sezóny zostáva odohrať ešte šesť kôl a hrá sa teda o 18 bodov.,aktualizované

Žilina postúpila do finále Slovnaft cup-u

Prvý polčas priniesol zaujímavé dianie, no gólov sa v ňom diváci nedočkali. Tie prišli až po prestávke.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Pred odvetou polícia zadržala vyše sto fanúšikov Ajaxu

Pri kontrole ich autobusu pred Turínom u nich objavili pyrotechniku, chrániče chrupu, ale aj nože a mačety. Všetkých následne eskortovali z krajiny.

Eintracht Frankfurt dotiahol Jovičov trvalý prestup z Benficy Lisabon

Jovičovi sa v tejto sezóne darí, keď vo všetkých súťažiach strelil 25 gólov.

Kapitán Manchestru Untied Young terčom rasizmu po prehre v Barcelone

Young spravil chybu, ktorá viedla k otváraciemu gólu Lionela Messiho.

Bayern ponúkol Pizarrovi prácu ambasádora klubu

Štyridsaťročný peruánsky útočník hrá za Werder Brémy, ale očakáva sa, že po tejto sezóne zavesí kopačky na klinec.

Oblak predĺžil zmluvu s Atleticom do júna 2023: Som v klube šťastný

Jan Oblak prišiel do Atletica v roku 2014 a vypracoval sa na jedného z najuznávanejších svetových brankárov.