Futbal

Futbalista Ramos dostal rekordnú dvadsiatu červenú kartu v La Lige

Tridsaťdvaročný Ramos musel predčasne opustiť ihrisko v 90. minúte stretnutia po druhom žltom napomínaní.

Girona šokovala Real. Veľká škoda, zhodnotil prehru tréner Solari

Girona vyhrala v lige prvýkrát od novembra. Na San Bernabeu sa jej po zmene strán podarila dokonalá senzácia.

Messi prekonal 30-gólovú hranicu aj v jedenástej sezóne v sérii

Vedúca Barcelona má na čele tabuľky sedembodový náskok pred druhým Atleticom.

Pizarro lišiackou strelou skóroval za Brémy a postaral sa o rekord

Jeho gól potešil trénera Brém Floriana Klofeldta, ktorý je o štyri roky mladší ako jeho peruánsky zverenec.

Kucka skóroval pri prehre Parmy, Atalanta podľahla AC Miláno

V 40. minúte sa presadil presnou hlavičkou z približne desiatich metrov.

Futbalista Pizarro sa stal najstarším strelcom bundesligovej histórie

Peruánsky útočník prekonal rekord bývalého stredopoliara Werderu Brémy Miroslava Votavu, ktorý v roku 1996 skóroval vo veku 40 rokov a 121 dní.

Michalovce v 19. kole FL porazili Sereď, Nitra prehrala s Podbrezovou

Víťazstvo si pripísal aj Ružomberok.,aktualizované

Fortunaliga: Slovan vedie už o 11 bodov

V šlágri 19. kola vyhrali futbalisti Slovanu na ihrisku FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:0, keď jediný gól zápasu strelil v 79. minúte z pokutového kopu Andraž Šporar.

Žena futbalistu Maura Icardiho terčom útoku, jej auto zasiahol kameň

Incident sa stal po odobratí kapitánskej pásky Icardimu pred stredajším úvodným zápasom šesťnásťfinále Európskej ligy na pôde Rapitu Viedeň.

Jar sa začne šlágrom DAC - Slovan, sľubuje aj tuhý boj o záchranu

Pozornosť pred prvým jarným kolom sa sústredí aj do Žiliny, kde MŠK privíta majstrovskú Trnavu.

Pozostatky Salu previezli do rodnej Argentíny

Dvadsaťosemročný útočník mal prestúpiť do Cardiff City za rekordných 15 miliónov libier, ale večer 21. januára sa cestou do metropoly Walesu jeho lietadlo stratilo z radaru nad Lamanšským prielivom.

Šéf FIFA Infantino chce 48 tímov už na MS 2022

Organizátori v Katare, ktorí pripravujú šampionát pre 32 tímov, sa domnievajú, že prípadné rozšírenie by mohlo viesť k logistickým komplikáciám.

Manchester United v najbližších týždňoch bez Lingarda a Martiala

Obaja sa zranili v stretnutí Ligy majstrov proti Parížu St. Germain a na ihrisku sa neobjavia tri týždne.